Firma Usługowo- Handlowa ZIEMAK istnieje na rynku od 2000 roku. Działa prężnie na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego. Posiada duże doświadczenie w handlu i współpracuje na rynku z wieloma wiodącymi firmami.  Siedziba firmy znajduje się na ul. Stacyjnej 6 w Ostrowi Mazowieckiej.

Specjalizujemy się w handlu hurtowym i detalicznym olejów, filtrów, płynów eksploatacyjnych oraz chemii samochodowej. Jesteśmy dystrybutorem produktów ELF, TOTAL, TEXACO i NOXy. Konfekcjonujemy oleje rolnicze pochodzące tylko z pewnych i sprawdzonych źródeł.  Prowadzimy profesjonalną wymianę olejów, płynów i filtrów zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych. Nabijamy układy centralnego smarowania. Zajmujemy się badaniem  temperatury zamarzania płynu chłodniczego.

Nasi wykwalifikowani handlowcy zapewnią klientom hurtowym i detalicznym nie tylko rzetelną i sprawną obsługę w zakresie sprzedaży i dystrybucji, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów.

Klientów detalicznych zapraszamy do naszych bogato zaopatrzonych sklepów w Ostrowi Mazowieckiej na ulicę Stacyjną 6 oraz ulicę Warszawską 79 otwartych od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz.17:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.